Tuning

Modyfikacja oprogramownia»

Download

Pobierz oprogramowanie sterownika»

Airbag

Kasowanie zapisu zdarzeń Airbag»

Sterownik

Sprzedaż sterowników»

Witamy na stronie internetowej firmy TMW electronic – specjalisty w dziedzinie elektroniki samochodowej. Firma została założona w 2004 roku a jej specjalizacja to skomplikowane naprawy zaawansowanych systemów elektroniki samochodowej.  Na tle konkurencji wyróżnia nas pełen zakres wykonywanych usług oraz kompletne wyposażenie zakładu – umożliwiające wykonanie napraw niemalże każdego pojazdu i jego podzespołów. 

Dzieki naszemu wieloletniemu doświadczeniu od 2020 roku skoncentrowaliśmy się głównie na naprawach elektroniki samochodów marki Mercedes-Benz. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym Star-diagnosis stworzonym specjalnie dla samochodów marki Mercedes-Benz co daje nam możliwość profesjonalnej diagnostyki, programowania i kodowana on-line samochodów tej marki.

Jako jedni z nielicznych w okolicy – posiadamy hamownie obciążeniową 4x4.  Wykonujemy modernizacje oprogramowania sterownika na miejscu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.
Nie bazujemy na gotowych rozwiązaniach dostępnych w postaci krążących w internecie map wtrysku, wszystkie przygotowujemy od nowa – bazując na zawartości zgranej z ECU silnika danego samochodu. Wykonujemy również modyfikację usunięcia z programu  EGR, DPF, SCR, TVA, SVA , Lambda oraz  korekty dawek rozruchowych. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz warsztaty samochodowe.

Zachęcamy do wizyty w zakładzie lub do skorzystania z naszej oferty usług online – kasowania zapisu zdarzeń wypadku sterownika airbag, dostępu do bazy plików sterowników lub do wykonania zdalnej usługi modyfikacji programu sterownika (chiptuning, FAP, EGR itd...).